Tere tulemast Miori e-pood e-tellimiskeskusesse.
Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Sodaliit * Kollane kaltsiit * Piltjaspis * Punane jaspis * Lumiobsidiaan * India ahhaat

Sodaliit * Kollane kaltsiit * Piltjaspis * Punane jaspis * Lumiobsidiaan * India ahhaat

Tootekood: M165
Ühik: tk
Laoseis: 0
Kogus:   tk Lisa korvi


Positiivsus, intuitsioon, tasakaal, maalähedus.

Jaspis aitab Sul püsida ühenduses ja kontaktis Emakese Maaga. Ta on maandav, hoidev, rahustav ja toetav kristall, mis aitab Sul muuhulgas ka paremini mõista maailma energeetilist ja füüsilist ülesehitust.
Piltjaspis aitab Sul ka avastada ja mõista peidetud süütunnet, viha, kadedust, armastust ning teisigi allasurutud mõtteid ja tundeid. 
Veelgi enam - piltjaspis aitab Sul mõista ka kõigi nende allasurutud emotsioonide taga peituvat elulist õppetundi. 

Punane jaspis annab kandjale sisemist rahu, elujõudu ja kindlustunnet. Ta kannab endas ürgemaduse energiat ning aitab vabaneda valust. Samuti on tegemist hea kaitsekiviga.

Kollane kaltsiit ehk mesikaltsiit on malbe, rahuliku ja leebe energiaga kristall. Ta vaigistab liialt ärevat meelt, tasakaalustab liialt tugevaid emotsioone ning tervendab aeglaselt ja õrnalt kandja aurat. Kollane kaltsiit on suurepärane kristall meditatsiooniks. Ta aitab rahuneda, püsida praeguses hetkes ning lisaks sellele on ta hea abiline elu erinevate olukordade ja vaimsete õppetundide mõistmisel. Ta aitab hoida mõtted selgena ning leida sisemine rahu ja tasakaal. Ta muudab oma kandja ka teistele kergemalt mõistetavaks. Hea kristall õppuritele ja lastele.

Sodaliit on aga ratsionaalne kivi, mis ühendab loogika intuitsiooniga ning aitab vabaneda aegunud mõtte- ja käitumismustritest ning teha ruumi uuele. Samuti aitab kandjal iseendaga lepitust leida. 

Lumiobsidiaan on rahu ja puhtuse kristall. Ta tasakaalustab keha, meelt ja vaimu ning aitab lasta lahti aegunud käitumis- ja mõttemustritest. Veelgi enam - ta aitab vaadata enda sisse ning avada ukse uuele.

Lumiobsidiaani kasutatakse sageli selleks, et näha oma enda tõelist loomust - ta toob esile südava sisemise tõe ja allasurutud tunded ning aitab vabaneda negatiivsetest emotsioonidest (viha, hirmud, ängistus).
Ta aitab vabaneda ka lihaspingetest ning suurendab füüsilist võimekust.
Väidetavalt aitab lumiobsidiaani ööseks padja alla asetamine näha unes tulevikku. 
Lumiobsidiaanil on ka tugevad kaitsevad omadused, eriti just psüühilise kaitse osas. Ta on hea aurapuhastaja ning neelab keskkonnast ja ümbritsevatest inimestest tuleneva negatiivse energia.

Ahhaati kasutati vanasti tõeamuletina - selleks, et tagada oma sõnade puhtus ning saada teeneid mõjukatel positsioonidel olevatelt inimestelt. 
India ahhaat on iseäranis hea kaitsvate, tasakaalustavate ja rahustavate omaduste kandja.


Kivide suurused 8mm.
Käevõru sobib hetkel kõige paremini kuni 16.1cm ümbermõõduga randmele.


Sarnased tooted