Tere tulemast Miori e-pood e-tellimiskeskusesse.
Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Päikesekivi * Madagaskari valge opaal (925 hõbe)

Päikesekivi * Madagaskari valge opaal (925 hõbe)

28,00 €

Tootekood: E163
Ühik: tk
Laoseis: 1
Kogus:   tk Lisa korvi


Selgus, positiivsus, isiklik vägi, selgus, uued võimalused, hea õnn, tasakaal, küllus.

Päikesekivi sümboliseerib inimese sisemist päikest, mis kiirgab pidevalt oma valgust kõigele ümbritsevale. Isegi, kui päikest pole alati näha, ei kao see kunagi lõplikult.
See kristall vahendab oma kandjale päikesest kiirguvat elujõudu ning samas avardab ka inimese mõttemaailma. Ta aitab mõista, kui piiramatud on tegelikult meie kõigi arenguvõimalused. 
Päikesekivi aitab kandjal tunda end tugeva, kindla ja kaitstuna. Veelgi enam - ta peegeldab seda mõttemalli ka alateadvusse, kus see kinnistub ning ajapikku tõelisuseks muutub.
Ta on ka lootuse kristall, mis aitab üle saada masendusest. Ta valgustab ja turgutab meeli ning hajutab negatiivsust ja hirmu.
Päikesekivi kõige suuremaks ülesandeks on muuta kõike, mis ei ole kooskõlas valguse seadustega. 
Ta aitab oma kandjal ka vaatamata raskustele kiirata tervist, rõõmu ja õnne ning asuda (sarnaselt päikeselegi) väärilisele juhikohale kogu maailma tähelepanu keskmesse.

Valge Madagaskari opaal (nö vähemkvaliteetsel toorkujul - suur helmes võru keskel) on hea õnne ja uute võimaluste tooja. Samuti aitab ta teha tulemuslikke valikuid ning viia poolikud asjad lõpule. Ta toob selguse ning tasakaalustab ja korrastab energiavälja. Valge opaal on hea toetaja stressirohketel aegadel, ta aitab toime tulla ärevuse ning üksindusega.

Kivide suurus 8mm, opaal suurem.

Käevõru sobib hetkel kõige paremini kuni 16.7cm ümbermõõduga randmele.

Vahemummud 925 hõbe.


Sarnased tooted