Tere tulemast Miori e-pood e-tellimiskeskusesse.
Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Oonüks

Oonüks

Tootekood: M4024
Ühik: tk
Laoseis: 0
Kogus:   tk Lisa korvi


Kaitse, maandus, toimetulek negatiivsusega.

Must oonüks muudab negatiivse positiivseks, annab vajalikku lisaenergiat, jõudu, püsivust ja kindlust otsuste tegemisel. Lisaks sellele on ta hea maandaja.

Kivide suurused 8mm.

Kivide vahelt leiad elupuu.

Sõltumata sellest, et elupuud kasutatakse mitmetes erinevates kultuuriruumides, on selle tähendus võrdlemisi sarnane ning ta sümboliseerib eeskätt ühendust kolme maailma vahel – taevas, maa ja allilm. Kristlaste jaoks tähendab see Eedeni keskel kasvavat puud. Norra kultuuris käsitletakse elupuud, kui Yggdrasili. Maiade jaoks oli tegemist Yaxche-ga (kodu nende jumalale). Egiptlastele oli elupuu püha ning ühendas omavahel elu ja surma.

Puud on harjunud elu ja surma tsükliga ning teevad selle igal sügisel ja kevadel läbi. Puid on peetud mitmete müstiliste olendite, jumaluste ja haldjate kodudeks (Sumeris Dammuzi ja Hindudel Brahman). Puudel on elu andvad omadused ning nad kannavad vilju. Lisaks religioossetele käsitlustele, tõlgendatakse elupuu sümbolit ka hetkes – siin  ja praegu – viibimisega. See on ka pere sümbol – oksad sümboliseerivad kasvavat pere ning näitavad ilmekalt seda, kuidas kõik on alati omavahel ühendatud.

Käevõru sobib hetkel kõige paremini kuni 16.5cm ümbermõõduga randmele.


Sarnased tooted