Tere tulemast Miori e-pood e-tellimiskeskusesse.
Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Mahagonobsidiaan * Laavakivi * Obsidiaan * Oonüks * Puit

Mahagonobsidiaan * Laavakivi * Obsidiaan * Oonüks * Puit

51,00 €

Tootekood: M822
Ühik: tk
Laoseis: 1
Kogus:   tk Lisa korvi


Tugevate maandavate ja kaitsvate omadustega kaelaehe.

Mahagonobsidiaan, sarnaselt lumiobsidiaanile, toob pinnale allasurutud tunded ja mõtted ning aitab nendega silmitsi seista. Ta toob ilmsiks tõe, aitab seda aktsepteerida ning elada oma tõeliste uskumuste järgi. Mahagonobsidiaan on olulisem õrnamatoimelisem ning leebem, kui lumiobsidiaan.

Must obsidiaan on väekaim obsidiaanide perekonnast. Ta toob pinnale kõik allasurutud emotsioonid ja peidusoleva tõe. Ta aitab vabaneda vihast, hirmust ja kõigist teistest emotsioonidest, mis ei teeni kõrgeimat hüvangut. Samuti on tegemist hea kaitsekristalliga, mis eemaldab oma kandja energiakehast kõik negatiivse. Väga tõhus kaitsekristall psüühiliste rünnakute vastu.Must obsidiaan soodustab positiivsete emotsioonide kogemist ning muuhulgas leevendab ka lihaspingeid.

Must oonüks muudab negatiivse positiivseks, annab vajalikku lisaenergiat, jõudu, püsivust ja kindlust otsuste tegemisel. Lisaks sellele on ta hea maandaja.

Vulkaaniline laavakivi on kaitse, tugevuse ja viljakuse kivi. Ta pakub tuge ning aitab säilitada stabiilsust keerulisel ja muutlikul ajal. Ta on ka hea tugevate ning negatiivsete emotsioonide maandaja.

Kivide vahelt leiad ka puidust helmeid.

Kivide suurused 6-10mm.

Ripatsiosa pikkus 8.1cm, ketiosa pikkus 86cm.


Sarnased tooted