Tere tulemast Miori e-pood e-tellimiskeskusesse.
Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Maasika kvarts * Lepidoliit (925 hõbe)

Maasika kvarts * Lepidoliit (925 hõbe)

Tootekood: M2268
Ühik: tk
Laoseis: 0
Kogus:   tk Lisa korvi


Südamesoovid, hetkes elamine, tänulikkus, sisemine rahu, tasakaal.

Maasika kvarts on südamekristall, ta soosib oma südamesoovide tajumist ning hetkes elamist. Ta on rahustav ja toetav kristall ning väga hea kaaslane neile, kelle argielu on tempokas ning keskkond pingeline. Maasika kvarts soosib tänulikkust, heldust, südamlikkust - seda suunatuna nii enda, kui ka teiste vastu. Ta tasakaalustab emotsioone, aitab leida oma spirituaalset teed ning õppida tundma oma varjupoolt. Teda seostatakse sageli ka varjatud sisemise tarkuse ning teadmistega.

Lepidoliit sisaldab liitiumi, mida ravimina kirjutatakse sageli välja bipolaarse häire või ränga depressiooni all kannatavatele inimestele. Seetõttu on lepidoliidi näol tegemist loodusliku antidepressandina.
Lepidoliidil on ülimalt tugevad rahustavad omadused, ta sobib väga hästi ka agressiooni leevendamiseks. Lisaks viha ja negatiivsete emotsioonide vähendamisele, toob lepidoliit ka õnne. Ehkki tegemist pole tugeva kaitsekiviga, peletab ta väga efektiivselt negatiivsust.
Roosat turmaliini sisaldav kristall on lepituskivi ning seda kasutatakse armastuse soodustamiseks ning suhet rikkuvate ülevoolavate negatiivsete emotsioonide tõrjumiseks.

Kivide suurus 8mm.

Kõik metallosad on 925 hõbe.

Käevõru sobib hetkel kõige paremini kuni 16.7cm ümbermõõduga randmele.


Sarnased tooted