Tere tulemast Miori e-pood e-tellimiskeskusesse.
Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Lumiobsidiaan * Oonüks * Valge ahhaat

Lumiobsidiaan * Oonüks * Valge ahhaat

18,00 €

Tootekood: E17
Ühik: tk
Laoseis: 1
Kogus:   tk Lisa korvi


Sina oled Looja, loo imesid!

Märksõnad:

Sisemine rahu, tasakaal, kaitse, maandus, puhastumine, vabanemine negatiivsusest.

Kividest:

Valge ahhaat on hea puhastaja, stressi leevendaja, rahustaja ja toetaja. Ta aitab ennast paremini mõista ning vabaneda sellest, mis enam ei teeni. Valge ahhaat nihutab ka piiranguid ning avardab silmaringi. Samuti õpetab ta ennast ning ümbritsevat maailma paremini tundma.

Lumiobsidiaan on rahu ja puhtuse kristall. Ta tasakaalustab keha, meelt ja vaimu ning aitab lasta lahti aegunud käitumis- ja mõttemustritest. Veelgi enam - ta aitab vaadata enda sisse ning avada ukse uuele.
Lumiobsidiaani kasutatakse sageli selleks, et näha oma enda tõelist loomust - ta toob esile südava sisemise tõe ja allasurutud tunded ning aitab vabaneda negatiivsetest emotsioonidest (viha, hirmud, ängistus).
Ta aitab vabaneda ka lihaspingetest ning suurendab füüsilist võimekust.
Väidetavalt aitab lumiobsidiaani ööseks padja alla asetamine näha unes tulevikku. 
Lumiobsidiaanil on ka tugevad kaitsevad omadused, eriti just psüühilise kaitse osas. Ta on hea aurapuhastaja ning neelab keskkonnast ja ümbritsevatest inimestest tuleneva negatiivse energia.

Must oonüks muudab negatiivse positiivseks, annab vajalikku lisaenergiat, jõudu, püsivust ja kindlust otsuste tegemisel. Lisaks sellele on ta hea maandaja.

Kivide suurused 8mm.

Käevõru sobib hetkel kõige paremini kuni 16.4cm ümbermõõduga randmele.

 


Sarnased tooted