Tere tulemast Miori e-pood e-tellimiskeskusesse.
Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Lasuriit * Suitskvarts

Lasuriit * Suitskvarts

15,00 €

Tootekood: M2278
Ühik: tk
Laoseis: 1
Kogus:   tk Lisa korvi


Puhastumine, maandus, intuitsioon, meelerahu, teadlikkus.

Lasuriit on tuntud oma tervendavate ja rahustavate mõjude poolest. Teda peetakse siiani ülimaks tasakaalu ning meelte valgustamise kiviks. Selle kristalli lähedal hoidmine või endaga kaasas kandmine parandab vaimset, spirituaalset, füüsilist, psüühilist ja emotsionaalset seisundit. 
Lasuriit on väga spirituaalne kristall - ta on ideaalne kaaslane mediteerimiseks ning masenduse leevendamiseks. Samuti tugevdab ta kandja õrnustunnet ning seetõttu peetakse lapis lazulit ka võimsaks truudusekristalliks.
Lasuriit on tuntud muuhulgas ka tarkuse ja teadlikkuse kristallina. Samuti soosib ta loomingulist väljendust.
Kõige sagedamini kasutatakse lasuriiti tõenäoliselt siiski just psüühilise teadvuse tugevdamiseks. 
See maagiline kristall murrab tõkked teadlike ja alateadlike meelte vahel ning lubab oma kandjal tajuda intuitiivseid teadmisi ning impulsse. Ta aitab mõtted sissepoole pöörata, vabastab meeled vanadest mõttemallidest ning annab julguse unistuste teostamiseks. 
Lasuriit puhastab inimese aura karma koormast ning aktiveerib kandja vaimsed võimed lubades luua ühenduse vaimsete õpetajatega.
Kolmanda Silma kristallina parandab lasuriit nägemist ning leevendab unetust. Samuti on tast abi palaviku, peavalu ja verehaiguste leevendamisel.

Suitskvarts on tugev maandaja ja aura puhastaja. Ta aitab soovidel ja unistustel manifesteeruda ning samas kaitseb ka negatiivse energia eest. Ta suurendab vastupidavust, tasakaalu ja isiklikku väge.

Kõrvarõngaste kogupikkus on 6cm.

Ripatsiks horuse silm.

Seda iidset Egiptuse sümbolit nimetatakse nii Wedjati silmaks, kui ka Horuse silmaks, kuna seda seostati lisaks Horosele ka jumalanna Wadjetiga.

Horus oli iidne Egiptuse taevajumal, keda kujutati kõige sagedamini pistrikuna. Horuse silm sümboliseerib kaitset, kuninglikku võimu ja head tervist. Silma parempoolne nurk meenutab nina ning on seotud lõhna tajuga. Pupill on seotud nägemisega ning kulm sümboliseerib mõtet. Vasak silma nurk toetab kuulmist ning on suunatud kõrva poole. Kurviline saba alumises nurgas ning sirge toetav jalg sümboliseerivad maandust.

Horuse silm on ehetes kõige sagedamini kasutusel koos teiste Egiptuse sümbolitega. Eriti populaarne ongi ta eeskätt Egiptuse ehetes ning rõivastel. 

 

 


Sarnased tooted