Tere tulemast Miori e-pood e-tellimiskeskusesse.
Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Lasuriit * Puit

Lasuriit * Puit

14,50 €

Tootekood: M1221
Ühik: tk
Laoseis: 1
Kogus:   tk Lisa korvi


Vaimsus, intuitsioon, sisemine tarkus, teadlikkus, tasakaal.

Lasuriit on tuntud oma tervendavate ja rahustavate mõjude poolest. Teda peetakse siiani ülimaks tasakaalu ning meelte valgustamise kiviks. Selle kristalli lähedal hoidmine või endaga kaasas kandmine parandab vaimset, spirituaalset, füüsilist, psüühilist ja emotsionaalset seisundit. 
Lasuriit on väga spirituaalne kristall - ta on ideaalne kaaslane mediteerimiseks ning masenduse leevendamiseks. Samuti tugevdab ta kandja õrnustunnet ning seetõttu peetakse lapis lazulit ka võimsaks truudusekristalliks.
Lasuriit on tuntud muuhulgas ka tarkuse ja teadlikkuse kristallina. Samuti soosib ta loomingulist väljendust.
Kõige sagedamini kasutatakse lasuriiti tõenäoliselt siiski just psüühilise teadvuse tugevdamiseks. 
See maagiline kristall murrab tõkked teadlike ja alateadlike meelte vahel ning lubab oma kandjal tajuda intuitiivseid teadmisi ning impulsse. Ta aitab mõtted sissepoole pöörata, vabastab meeled vanadest mõttemallidest ning annab julguse unistuste teostamiseks. 
Lasuriit puhastab inimese aura karma koormast ning aktiveerib kandja vaimsed võimed lubades luua ühenduse vaimsete õpetajatega.
Kolmanda Silma kristallina parandab lasuriit nägemist ning leevendab unetust. Samuti on tast abi palaviku, peavalu ja verehaiguste leevendamisel.

Kaaslaseks võrus tasakaalukad ja maalähedased puidust helmed.

Lasuriitide suurus 8mm. Puidust helmed suuremad.

Käevõru sobib hetkel kõige paremini kuni 16.5cm ümbermõõduga randmele.


Sarnased tooted