Tere tulemast Miori e-pood e-tellimiskeskusesse.
Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Laavakivi * Roosakvarts * Shiva Lingam (925 hõbe)

Laavakivi * Roosakvarts * Shiva Lingam (925 hõbe)

24,00 € 21,60 €

Tootekood: E110
Ühik: tk
Laoseis: 1
Kogus:   tk Lisa korvi


Kaitse, meheliku ja naiseliku energia tasakaal, energia ja elujõud, emotsionaalne tasakaal, maandus.

Shiva Lingam on kvartsi haruldane alaliik, mida leidub üksnes Indias Narmada jões. Kuna kohalike arvates on tegemist püha kiviga, on see muule maailmale kättesaadavaks muutnud alles hiljuti.
Ka tänapäeval korjatakse neid kive Narmada jõest ainult ühel kindlal korral aastas. Kogu protsessi saadab püha rituaal ning eranditult kõik kivid poleeritakse seejärel käsitsi.

Indias usutakse tänaseni, et ränidioksiid, millest Shiva Lingam koosneb, külvati jõe sängi meteoriidi poolt juba miljoneid aastaid tagasi.

Shiva Lingam sümboliseerib jumalikku loomisenergiat. Kivi traditsiooniline kuju esindab Shiva (Loomisjumala) jõudu ja ka mehelikku loomisenergiat. Shiva Lingami muster omakorda sümboliseerib naisenergiat. Kuna kristall kannab endas kahte omavahel ideaalselt tasakaalus olevat energiat, siis ühendab ja tasakaalustab ta ka oma kandjas suurepäraselt nais- ja meesenergiaid.

Ta sümboliseerib ilu ja kõiksuse terviklikkust, duaalsust ning iga ühe kokkukuuluvust kõige looduga.

Shiva Lingam on tugev energiakivi. See muudab ta imeliseks meditatsioonikiviks ja asendamatuks kaaslaseks puhastusrituaalides. Shiva Lingam aktiveerib kogu keha energiasüsteemi, soodustab Kundalini ehk eluenergia liikumist ja tõstab muuhulgas ka selle taset.

Tegemist on ka hea immuunsüsteemi ja tervise turgutajaga. Shiva Lingam aitab ka tuvastada ja vabastada aegunud käitumismustrid ning tunded, mis arengut ja elus edasiliikumist pärssivad. 
Lisaks sellele pakub ta ideaalset kaitset "kurja silma" ja needuste eest.

Shiva Lingam aitab andestada ning mõista andestamise ja minna laskmise sügavamat tähendust. Samuti võib ta aidata oma tegelikke võimeid ja oskuseid (aktiveerib käbinääret) avastada ja mõista.

Kuna Shiva Lingam resoneerub kõige tugevamalt alumiste tšakratega, siis sobib ta ideaalselt seksuaalsusega seotud probleemide tervendamiseks - impotentsus, viljatus, menstruatsioonivalud, eesnäärme ja naissuguelunditega seotud vaevused, menopausi sümptomid jne.

Traditsioonide kohaselt oligi Shiva Lingami koht ennekõike tantristlikes praktikates ja puhastusrituaalides. Laialdaselt kasutati seda ka massaazis ning Hiina meditsiinis meridiaanide ja akupunktuuripunktide aktiveerimiseks.

Samuti arvatakse, et Shiva Lingamist on palju abi seljavalude ja vedelikupuuduse leevendamisel.

 

Roosakvarts on emotsionaalselt vabastav ja rahustav kivi.
Roosakvarts on õrnatundeline südame tervendaja ning seetõttu on seda kristalli eriti hea kasutada raskete emotsionaalsete seisundite muutmiseks. Ta suurendab mõistmisvõimet ning tõstab kandja enesehinnangut. Märkamatult õpetab ta südant armastama iseend ning ümbritsevat maailma sellisena nagu see on. Lisaks sellele neutraliseerib roosakvarts negatiivsete mõtetest ja madalast enesehinnangust ning emotsionaalsest stressist tingitud kahju. Südame lähedal asetatuna või kantuna aitab roosakvarts kiiresti vabaneda stressist ja emotsionaalsest traumast. Roosakvarts avab kandja südame uutele ja positiivsetele tunnetele. Selle kristalliga ravitakse muuhulgas ka armukadedust, viljatust ja kibestumust.

Lisaks kõigele eelnevale lisab roosakvartsi kandmine inimese ellu rõõmu, ilutaju ning annab uuelaadse viisi kunsti mõistmiseks. 

 

 

Vulkaaniline laavakivi on kaitse, tugevuse ja viljakuse kivi. Ta pakub tuge ning aitab säilitada stabiilsust keerulisel ja muutlikul ajal. Ta on ka hea tugevate ning negatiivsete emotsioonide maandaja.

Kivide suurused 6-8mm, shiva lingam on suurem.

Vahehelmed 925 hõbe.

Käevõru sobib hetkel kõige paremini kuni 16.7cm ümbermõõduga randmele.

 


Sarnased tooted