Tere tulemast Miori e-pood e-tellimiskeskusesse.
Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Laavakivi * Leopardjaspis

Laavakivi * Leopardjaspis

Tootekood: M2069
Ühik: tk
Laoseis: 0
Kogus:   tk Lisa korvi


Toetus muutlikul ajal, maandus, kaitse, mõistmine.

Jaspis aitab Sul püsida ühenduses ja kontaktis Emakese Maaga. Ta on maandav, hoidev, rahustav ja toetav kristall, mis aitab Sul muuhulgas ka paremini mõista maailma energeetilist ja füüsilist ülesehitust.

Leopardjaspist seostatakse eestkätt shamanistlike rännakutega ning spirituaalsete avastusretkedega. Ta aitab mõista ennast ning oma kohta Universumis. Hea kaaslane keerulisel ajal, kui siht on silme eest kadunud.

Vulkaaniline laavakivi on kaitse, tugevuse ja viljakuse kivi. Ta pakub tuge ning aitab säilitada stabiilsust keerulisel ja muutlikul ajal. Ta on ka hea tugevate ning negatiivsete emotsioonide maandaja.

Ripatsiks maagiline ankh.

Ankhi nimetatakse muuhulgas ka elu hingetõmbeks, Niiluse võtmeks või “käepidemega ristiks”. Ankhi näol on tegemist ka kõige populaarsema Egiptuse hieroglüüfiga. Teda on seostatud elu, täpsemalt - igavese eluga. Ankh sümboliseerib ka tervikut – mees- ja naisaspekti liitumist ning tervikuks muutumist. Seda peetakse ka kristliku risti eelkäijaks ning arvatakse, et patriarhaatlik kristlus eemaldas ankhilt naisalge (ülesmise pauna, mida sageli käsitletakse ja tõlgendatakse, kui üsa).

Ankhi on sageli näha koos täiendavate dekoratsioonidega – hieroglüüfide, skarabeuside, tiibade (jumalanna Isise või jumal Horuse auks) vms. Ka enamus Egiptuse jumalusi on tahvlitel kujutatud hoides ankhi silmustpidi käes. Ankhe kanti ka juba tollal pikaealisust soosiva talismanina.

Ankh on populaarne sõrmustes, kaelaehetes, käevõrudes ning Egiptuse stiilis ehetes. Sageli kaunistatakse ankhi ehetes madude, püramiidide, kõikenägeva silma jms kujunditega. Alternatiivsetes ja rituaalsetes ehetes muudetakse risti alumine serv teravaks. Sentimentaalsemates ja õrnemates ehetes on ankhi ülemine aas tihti vormitud südamekujuliseks väljendamaks igavest armastust.


Kivide suurused 6-10mm.

Ripatsiosa pikkus 7.6cm.

Ketiosa pikkus lisaks 78cm.

Ehe on punutud siidipaelale. 


Sarnased tooted