Tere tulemast Miori e-pood e-tellimiskeskusesse.
Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Kuukivi * Lepidoliit

Kuukivi * Lepidoliit

15,00 €

Tootekood: M2365
Ühik: tk
Laoseis: 1
Kogus:   tk Lisa korvi


Naiselikkus, maagia, tasakaal, intuitsioon, meeleolu tõus, kaitse, negatiivsuse leevendamine.

Kuukivi on naiselik müstiline väekivi. Ta soodustab naiselikkust, intuitsiooni ning aitab esile kutsuda nägemusi. Ta on ka armastajate kivi - lepitab tülisid, aitab suurendada oma veetlevust ning ühtesulavust. Kuukivi on tihedalt seotud tunnetega - ta aitab äratada allasurutud tunded ning samas vaigistada liialt rahutut meelt. Ta on kõige võimsam täiskuu ajal ning imab sel ajal endasse lootuse, külluse ja iidse tarkuse jõu.Kuukivi mõjub üldjoontes rahustavalt, stressi leevendavalt ning intuitsiooni turgutavalt.

Lepidoliit sisaldab liitiumi, mida ravimina kirjutatakse sageli välja bipolaarse häire või ränga depressiooni all kannatavatele inimestele. Seetõttu on lepidoliidi näol tegemist loodusliku antidepressandina.
Lepidoliidil on ülimalt tugevad rahustavad omadused, ta sobib väga hästi ka agressiooni leevendamiseks. Lisaks viha ja negatiivsete emotsioonide vähendamisele, toob lepidoliit ka õnne. Ehkki tegemist pole tugeva kaitsekiviga, peletab ta väga efektiivselt negatiivsust.
Roosat turmaliini sisaldav kristall on lepituskivi ning seda kasutatakse armastuse soodustamiseks ning suhet rikkuvate ülevoolavate negatiivsete emotsioonide tõrjumiseks.

Kivide suurused 6mm. Kuukivi suurem.

Käevõru sobib hetkel kõige paremini kuni 17cm ümbermõõduga randmele.

 


Sarnased tooted