Tere tulemast Miori e-pood e-tellimiskeskusesse.
Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Kuntsiit * Turmaliinkvarts (925 hõbe)

Kuntsiit * Turmaliinkvarts (925 hõbe)

28,00 €

Tootekood: M4318
Ühik: tk
Laoseis: 1
Kogus:   tk Lisa korvi


Emotsionaalne tasakaal, avatud süda, leevendus emotsionaalsele valule, puhastumine, kaitse, tasakaal.

Kuntsiit on kõige suurema ja kõrgema võnkesagedusega kristall südametšakrale mõju avaldavate kivide seast. Ta sümboliseerib avatut ning kurbusest, valust ja hirmudest vaba ning omakasupüüdmatut energiat kiirgavat südant. Kuntsiidi võtmesõnaks on andmine. Kui kandja süda on puhas ja avatud, saab tingimusteta armastuse energia vabalt voolata ning valguda laiali ka kõigile ja kõigele ümbritsevale. Teisisõnu õpetab kuntsiit sallivust ja kaastunnet ka võhivõõraste vastu. Ta näitab, kuidas elada andestades ja oma tundeid väljendades. 

Kuntsiiti soovitatakse neile, kes ei taha tavaliselt muutuste ja asjade loomuliku arenguga kaasa minna ning üritavad kogu väest oma turvatsoonis püsida. Ta aitab muutuseid aktsepteerida, nendega nõustuda ja kaasa minna. Samuti hajutab kuntsiit hirmud ja kahtlused ning aitab märgata uusi võimalusi positiivses võtmes. Kuntsiiti soovitatakse ka neile, kellel on suhtlemisraskuseid.

Kuntsiit annab sisemist jõudu, tugevdab oma kandja intuitsiooni ning kaitseb negatiivse energia eest. Samuti aitab ta mistahes olukorras rahulikuks jääda. Lastele mõjub kuntsiit rahustavalt ja turvatunnet tekitavalt.

Oma liitiumisisalduse tõttu suurendab kuntsiit elurõõmu ja vähendab ka sõltuvust erinevatest ravimitest ning meelemürkidest. Kuntsiit suurendab ka intuitiivset tundlikkust ning igatsust ilu järele. Kuntsiit on hea kristall "tähelastele", kellel on raske maapealsete aeglaste võngetega kohaneda (nö kahe jalaga maas püsida).

Kuntsiiti soovitatakse ka hormonaalsete ja vereringega seotud probleemide leevendamiseks. Samuti on tast abi stressi ja emotsionaalse tasakaalutuse korral. 

Kuntsiit on ka suurepärane lihaspingete leevendaja.

Turmaliinkvartsid omavad tervendavaid ning energiat vabastavaid ja võimendavaid omadusi. Lisaks sellele muundavad ja peegeldavad nad negatiivseid energiaid.

Kivide suurus 8mm, kuntsiit suurem.

Vahehelmed 925 hõbe.

Käevõru sobib hetkel kõige paremini kuni 17cm ümbermõõduga randmele.


Sarnased tooted