Tere tulemast Miori e-pood e-tellimiskeskusesse.
Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Kuntsiit * Labradoriit (925 hõbe)

Kuntsiit * Labradoriit (925 hõbe)

Tootekood: M4261
Ühik: tk
Laoseis: 0
Kogus:   tk Lisa korvi


Intuitsioon, kaitse, vaimsus, emotsionaalne tasakaal, meelerahu, puhastumine, eluga edasi liikumine, vabanemine mineviku valumustritest.

Labradoriit on maagia ja transformatsiooni kristall. Tema näol on tegemist väeka kaitsekivi ning valgusetoojaga. Ta suurendab kandja intuitsiooni, vaimsete võimete arengut ning soosib sisemiste annete ja oskuste avastamist. 
Ta avardab vaimset nägemist, õpetab vaikselt kuulama oma sisemist häält ning leidma vaimsust ka hallis argipäevas. Labradoriit on heaks abiliseks ka unenägude mäletamisel. Samuti äratab labradoriit igivanu mälestusi, millel on vaimse arengu seisukohalt oluline roll kanda. 
Tervendajad kasutavad sageli just labradoriiti taassünnimälu aktiveerimiseks. Meditatsiooni ajal aitab see kristall näha tulevikku või minevikku.
See kivi eemaldab ka aurakehast kõik soovimatud energiad ning takistab edasist energia leket - seega puhastab, tasakaalustab ja kaitseb kandja aurat. Lisaks aurale kaitseb labradoriit edukalt ka oma kandjat ning tema kodu. Välisukse kohale riputatud labradoriit peaks kaitsma kodu kutsumata külaliste ning kõige ebameeldiva eest.
Labradoriit tasakaalustab paremat ja vasakut ajupoolkera ning loob seeläbi ühenduse intuitsiooni ja intellekti vahel. Ta aitab paremini keskenduda ning pikemat aega väsimatult töötada.
Tervendamisel kasutatakse labradoriiti selgrooprobleemide, liigesehaiguste ja neerukividega seotud vaevuste leevendamiseks. Abi võib tast olla ka viljatuse ravimisel.

Kuntsiit on kõige suurema ja kõrgema võnkesagedusega kristall südametšakrale mõju avaldavate kivide seast. Ta sümboliseerib avatut ning kurbusest, valust ja hirmudest vaba ning omakasupüüdmatut energiat kiirgavat südant. Kuntsiidi võtmesõnaks on andmine. Kui kandja süda on puhas ja avatud, saab tingimusteta armastuse energia vabalt voolata ning valguda laiali ka kõigile ja kõigele ümbritsevale. Teisisõnu õpetab kuntsiit sallivust ja kaastunnet ka võhivõõraste vastu. Ta näitab, kuidas elada andestades ja oma tundeid väljendades. 

Kuntsiiti soovitatakse neile, kes ei taha tavaliselt muutuste ja asjade loomuliku arenguga kaasa minna ning üritavad kogu väest oma turvatsoonis püsida. Ta aitab muutuseid aktsepteerida, nendega nõustuda ja kaasa minna. Samuti hajutab kuntsiit hirmud ja kahtlused ning aitab märgata uusi võimalusi positiivses võtmes. Kuntsiiti soovitatakse ka neile, kellel on suhtlemisraskuseid.

Kuntsiit annab sisemist jõudu, tugevdab oma kandja intuitsiooni ning kaitseb negatiivse energia eest. Samuti aitab ta mistahes olukorras rahulikuks jääda. Lastele mõjub kuntsiit rahustavalt ja turvatunnet tekitavalt.

Oma liitiumisisalduse tõttu suurendab kuntsiit elurõõmu ja vähendab ka sõltuvust erinevatest ravimitest ning meelemürkidest. Kuntsiit suurendab ka intuitiivset tundlikkust ning igatsust ilu järele. Kuntsiit on hea kristall "tähelastele", kellel on raske maapealsete aeglaste võngetega kohaneda (nö kahe jalaga maas püsida).

Kuntsiiti soovitatakse ka hormonaalsete ja vereringega seotud probleemide leevendamiseks. Samuti on tast abi stressi ja emotsionaalse tasakaalutuse korral. 

Kuntsiit on ka suurepärane lihaspingete leevendaja.

Kivide suurus 8mm, kuntsiit suurem.

Vahehelmed 925 hõbe.

Käevõru sobib hetkel kõige paremini kuni 16.4cm ümbermõõduga randmele.


Sarnased tooted