Tere tulemast Miori e-pood e-tellimiskeskusesse.
Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Kiivi jaspis * Turmaliinkvarts

Kiivi jaspis * Turmaliinkvarts

16,00 €

Tootekood: M2196
Ühik: tk
Laoseis: 1
Kogus:   tk Lisa korvi


Sisemine rahu, tasakaal, toetus hoolitsejatele, enda eest hoolitsemine, puhastumine, kaitse.

Kiivi jaspis on sarnaselt teistelegi jaspiste pere liikmetele hoolitsev ja turgutav kristall. Ta toetab stressirohketel aegadel, rahustab ja aitab tunda end tervikuna. Ta aitab joondada kõigi tšakrate energiavoolu ning neelab endasse negatiivse energia. Kiivi jaspis leevendab hirme ning aitab näha suuremat pilti (ka tulevast head praeguse halva taga).Kiivi jaspis (sageli tuntud ka seesami jaspisena) on väga hea kivi neile, kes töötavad arsti, psühholoogi, nõustaja või terapeudina. Teisisõnu on see kivi kõigile, kes ühel või teisel moel elusolendeid tervendavad. Osade allikate kohaselt aitab see kivi tervendajal tegutseda teistel teadvuse tasanditel oma kliendi nimel.
Kiivi jaspisest on palju abi ka neile, kes üritavad vabaneda mõnest sõltuvusest või sundkäitumisest. See kristall aitab koguda emotsionaalset jõudu ja energiat, et reaalsusega silmitsi seista. Ta on ka väga hea kivi kõigile, kes on mures mistahes tasandil ja valdkonnas ausa mängu, õigluse ja tasakaalu pärast.

Turmaliinkvartsid omavad tervendavaid ning energiat vabastavaid ja võimendavaid omadusi. Lisaks sellele muundavad ja peegeldavad nad negatiivseid energiaid. Tegemist on ka väeka puhastajaga!


Kivide suurused 8mm. 

Käevõru sobib hetkel kõige paremini kuni 16.5cm ümbermõõduga randmele. 

Ripatsiks käpajälg.


Sarnased tooted