Tere tulemast Miori e-pood e-tellimiskeskusesse.
Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Hüpersteen * Obsidiaan

Hüpersteen * Obsidiaan

Tootekood: M1869
Ühik: tk
Laoseis: 0
Kogus:   tk Lisa korvi


Küsi ja ma vastan, palu ja ma aitan.
Ma olen küll suuruselt väike, aga suudan Sind kaitsta, hoida ja toetada rasketel eluhetkedel. Hoian Sind kahe jalaga maas ning aitan Sul sirge seljaga ning hirmu tundmata oma teed käia.

Sellest väikest soutache tehnikas talismanist leiad:

Hüpersteen on maagiline rahu, stabiilsuse ja turvalisuse kristall. Teda peetakse sageli ka vastuste kiviks. Osade allikate kohaselt tuleks mistahes eluliste küsimuste tekkimisel hoida hüpersteeni lähedal ning vastused tulevad Sinuni justkui iseenesest. Eriti hea on selle kivi kaasabil otsida vastuseid muundunud teadvuse seisundis.
Tegemist on ka väga hea kaaslasega meditatsioonil, tervendamisega tegeledes või stressiolukorras. Meditatiivses seisundis tugevnevad hüpersteeni omadused ja mõjud mitmekordselt. Rännakute ja meditatsioonide ajal on hüpersteeni hea kasutada ka teisel põhjusel - nimelt ümbritseb ta füüsilise keha kaitsva ja nähtamatuks tegeva kilbiga. Teisisõnu kaitseb ta füüsilist keha samal ajal, kui hing rändab. Samuti soodustab ta muundunud teadvuse seisundis selgeltkuulmise ande väljaarenemist ja kujunemist. Ka materiaalses maailmas peetakse hüpersteeni suhete ja läbirääkimiste kristalliks (nii eraelus, kui äris). 
Rahustava ja puhkust soodustava kristallina sobib hüpersteen hästi kaaslaseks stressirohkel ja kiirel eluperioodil. Ta aitab aja maha võtta, välja puhata ning seejärel uuesti end energiaga laadima hakata. Muuhulgas leevendab hüpersteen ka unehäireid. Juba ainuüksi selle kristalli peos hoidmine ja masseerimine mõjuvad rahustavalt.

Must obsidiaan on väekaim obsidiaanide perekonnast. Ta toob pinnale kõik allasurutud emotsioonid ja peidusoleva tõe. Ta aitab vabaneda vihast, hirmust ja kõigist teistest emotsioonidest, mis ei teeni kõrgeimat hüvangut. Samuti on tegemist hea kaitsekristalliga, mis eemaldab oma kandja energiakehast kõik negatiivse. Väga tõhus kaitsekristall psüühiliste rünnakute vastu.Must obsidiaan soodustab positiivsete emotsioonide kogemist ning muuhulgas leevendab ka lihaspingeid.

Lisaks leiad ehtest väikesed klaasist seemnehelmed.

Mõõdud: 4.8 x 3.3cm.

Talisman on mustal tugeval nahast paelal (pikkus 43-46cm)


Sarnased tooted