Tere tulemast Miori e-pood e-tellimiskeskusesse.
Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Hauliit * Mäekristall* Turmaliinkvarts

Hauliit * Mäekristall* Turmaliinkvarts

42,00 €

Tootekood: M788
Ühik: tk
Laoseis: 1
Kogus:   tk Lisa korvi


Kannatlikkus, puhastumine, tervis, leevendus stressile.

Mäekristall on üks tugevamaid tervendajaid ja puhastajaid. Ta aitab ennetada haiguseid, tervendab hinge ja häälestab Su vaimsele lainele.

Turmaliinkvartsid omavad tervendavaid ning energiat vabastavaid ja võimendavaid omadusi. Lisaks sellele muundavad ja peegeldavad nad negatiivseid energiaid.

Hauliit on seotud vaimsete dimensioonidega ning seetõttu on ta hea kaaslane inimesele, kes soovib häälestuda ning avada oma meeled vastu võtmaks universumi tarkust ja intuitsiooni. Ta on abiks kehavälistel rännakutel, meditatsioonidel ja möödunud eludeni jõudmisel.
Samuti on ta hea kaaslane muremõtete, ebakindluse, äravuse ja stressi leevendamiseks. Ta õpetab kannatlikkust ning aitab vabaneda kontrollimatust vihast. Ta aitab loobuda ka eelarvamustest ning isekusest seejuures tugevdades positiivseid iseloomujooni. Oma rahustavate omaduste tõttu aitab ta kergemini uinuda ning toob oma kandjale hea ja rahuliku une.
Hauliit aitab eesmärke püstitada ning neid saavutada (nii vaimseid, kui ka materiaalseid).
Hauliit mõjub hästi ka luudele, hammastele ja rasedusele. Ta on samuti hea kaitsekristall, mis imab kogu negatiivse energia endasse. Seetõttu vajab ta näiteks peale haigust või stressirohket perioodi kindlasti hoolikat ja põhjalikku puhastamist.

Kivide suurused 8-10mm.

Ripatsiosa pikkus 5cm, ketiosa pikkus 69cm.


Sarnased tooted