Tere tulemast Miori e-pood e-tellimiskeskusesse.
Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Draakonivere jaspis * Püriit (925 hõbe)

Draakonivere jaspis * Püriit (925 hõbe)

17,50 €

Tootekood: M2146
Ühik: tk
Laoseis: 1
Kogus:   tk Lisa korvi


Toetus, elujõud, sotsiaalsus, mustrite muutmine, isiklik vägi, varjatud anded, positiivsus, elujõud, armastus ja küllus.
 
Draakonivere jaspis suurendab elujõudu, muudab tugevamaks, vitaalsemaks ning vapramaks. Ta aitab saavutada oma eesmärke ning soosib sotsiaalsust. Arvatakse, et ta tõmbab ligi ka küllust ning armastust. Draakonivere jaspis toetab üldist tervist ning aitab vabaneda mineviku emotsionaalsest valust. Toetab mustrite muutmist ning uute loomist.
 
Püriit vabastab allasurutud emotsioonid, maandab energiat, tugevdab tahtejõudu ning toob harmooniat nii kandjasse, kui ka tema suhetesse. Püriiti kasutatakse ka varjatud annete ja võimete avastamiseks ning esile toomiseks. Püriit on võimas päikesepõimiku kristall. Ta annab oma kandjale vitaalsust, elujõudu, suurendab positiivset ellusuhtumist, tõstab enesekindlust ning usku endasse. Seejuures on tast palju abi ka kroonilise väsimuse ja apaatia leevendamisel.Samuti aitab püriit avastada endas peituvaid andeid. Samuti aitab ühendada ratsionaalset mõtlemist loovusega.Ta aitab leevendada hirme ja ärevust. Aitab kehtestada piire ning kaitseb ka negatiivsuse ja elektromagneetilise stressi eest.Püriiti nimetatakse ka kassikullaks. Sarnasuse tõttu kullaga, peetakse püriiti ka raha ja õnne sümboliks. Ta tõmbab ligi õnne ja rahaenegiat. Samuti toetab püriit äritegevust ja läbirääkimisi.
 
Kivide suurus 6mm.
 
Käevõru sobib hetkel kõige paremini kuni 16.3cm ümbermõõduga randmele.


Sarnased tooted