Tere tulemast Miori e-pood e-tellimiskeskusesse.
Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Draakonivere jaspis * Oranz aventuriin

Draakonivere jaspis * Oranz aventuriin

37,00 €

Tootekood: M2243
Ühik: tk
Laoseis: 1
Kogus:   tk Lisa korvi


Loovus, elujõud, vitaalsus, küllus, isiklik tahe.

Draakonivere jaspis suurendab elujõudu, muudab tugevamaks, vitaalsemaks ning vapramaks. Ta aitab saavutada oma eesmärke ning soosib sotsiaalsust. Arvatakse, et ta tõmbab ligi ka küllust ning armastust. Draakonivere jaspis toetab üldist tervist ning aitab vabaneda mineviku emotsionaalsest valust. Toetab mustrite muutmist ning uute loomist.

Oranzi aventuriini peetakse hea õnne kristalliks. Teda seostatakse õnne, edu ja soodsate võimaluste loojaks. Sageli nimetatakse oranzi aventuriini ka "sosina kristalliks", kuna ta aitab vaigistada sisemist kriitikut. Lisaks sellele aitab ta meditatsiooni ajal saavutada mõttevaikust.Oranzist aventuriinist on palju abi enesehinnangu tõstmisel. Ta toetab ka isiklikku tahet ning soosib alahoidlikkust.Ta tõstab enesekindlust ning on ka hea kaaslane töökeskkonnas. 

Kivide suurused 6mm.

Ripatsiks oranzist aventuriinist ankh.

Ankhi nimetatakse muuhulgas ka elu hingetõmbeks, Niiluse võtmeks või “käepidemega ristiks”. Ankhi näol on tegemist ka kõige populaarsema Egiptuse hieroglüüfiga. Teda on seostatud elu, täpsemalt - igavese eluga. Ankh sümboliseerib ka tervikut – mees- ja naisaspekti liitumist ning tervikuks muutumist. Seda peetakse ka kristliku risti eelkäijaks ning arvatakse, et patriarhaatlik kristlus eemaldas ankhilt naisalge (ülesmise pauna, mida sageli käsitletakse ja tõlgendatakse, kui üsa).

Ankhi on sageli näha koos täiendavate dekoratsioonidega – hieroglüüfide, skarabeuside, tiibade (jumalanna Isise või jumal Horuse auks) vms. Ka enamus Egiptuse jumalusi on tahvlitel kujutatud hoides ankhi silmustpidi käes. Ankhe kanti ka juba tollal pikaealisust soosiva talismanina.

Ankh on populaarne sõrmustes, kaelaehetes, käevõrudes ning Egiptuse stiilis ehetes. Sageli kaunistatakse ankhi ehetes madude, püramiidide, kõikenägeva silma jms kujunditega. Alternatiivsetes ja rituaalsetes ehetes muudetakse risti alumine serv teravaks. Sentimentaalsemates ja õrnemates ehetes on ankhi ülemine aas tihti vormitud südamekujuliseks väljendamaks igavest armastust.

Ripatsiosa pikkus 5.3cm, ketiosa pikkus lisaks 46cm. Ehe on punutud naturaalsele siidipaelale.

 


Sarnased tooted