Tere tulemast Miori e-pood e-tellimiskeskusesse.
Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Dalmaatsia jaspis * Shiva silm * Oranz aventuriin (925 hõbe)

Dalmaatsia jaspis * Shiva silm * Oranz aventuriin (925 hõbe)

21,00 €

Tootekood: M1112
Ühik: tk
Laoseis: 1
Kogus:   tk Lisa korvi


Mängulisus, elurõõm, positiivsus, lõbu, naudingud, kõrgem enesehinnang.

Jaspis aitab Sul püsida ühenduses ja kontaktis Emakese Maaga. Ta on maandav, hoidev, rahustav ja toetav kristall, mis aitab Sul muuhulgas ka paremini mõista maailma energeetilist ja füüsilist ülesehitust. Dalmaatsia jaspise energia on lapsemeelne, rõõmus ja mänguline. Just seda kõike toob ka oma kandja ellu. Ta tuletab meelde, et elust peab rõõmu tundma ning lõbutsemine on ka täiskasvanuna vägagi teretulnud. Ta soodustab positiivset ellusuhtumist, head õnne ja lugupidamist elu vastu.

Shiva Silm ehk Shiva pärlikarp sümboliseerib loovust, hävingut ja loomist ning alalhoidlikkust. Shiva Silm aitab mõista ja aktsepteerida, et kõik on pidevas muutumises. Ta soosib loovat visualiseerimist ning aitab leida ühendust spirituaalsete tarkustega enda sees. Tuntud, kui merineitside rahana, toob Shiva Silm head õnne kaluritele ning neile, kes on sageli vetel. Arvatakse, et tegemist on ka küllust soosiva kristalliga.

 

Oranzi aventuriini peetakse hea õnne kristalliks. Teda seostatakse õnne, edu ja soodsate võimaluste loojaks. Sageli nimetatakse oranzi aventuriini ka "sosina kristalliks", kuna ta aitab vaigistada sisemist kriitikut. Lisaks sellele aitab ta meditatsiooni ajal saavutada mõttevaikust.Oranzist aventuriinist on palju abi enesehinnangu tõstmisel. Ta toetab ka isiklikku tahet ning soosib alahoidlikkust.Ta tõstab enesekindlust ning on ka hea kaaslane töökeskkonnas. 

Kivide suurused 6-10mm.

Vahehelmed 925 hõbedast.

Käevõru sobib hetkel kõige paremini kuni 16.2cm ümbermõõduga randmele.

 


Sarnased tooted