Tere tulemast Miori e-pood e-tellimiskeskusesse.
Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Bronziit * Roosa opaal * Puuahhaat (925 hõbe)

Bronziit * Roosa opaal * Puuahhaat (925 hõbe)

25,00 €

Tootekood: E86
Ühik: tk
Laoseis: 1
Kogus:   tk Lisa korvi


Südamega loodud muutused. Südamega loodud elu. Ja vägi nendeks muutusteks.

Märksõnad:

Küllus, positiivsus, elujõud, toetus, emotsionaalne tervenemine, lootus, armastus, muutused.

Kividest:

Puuahhaat on kõige sagedamini tuntud küllusekivina. Lisaks sellele on tegelikult tegemist väga hea tasakaalustajaga. Ta aitab oma kandjal tunda end kaitstult ja turvaliselt ka kõige keerukamates olukordades. Lisaks sellele kaitseb puuahhaat negatiivsuse eest ning aitab ebameeldivate olukordade ja probleemidega rahulikult silmitsi seista ning märgata väljakutsete taga peituvaid õppetunde ja kingitusi.
Puuahaat aitab muuhulgas luua tugeva ühenduse Maaga ning saada seeläbi toetust ja vajalikku elujõudu. Lisaks sellele soosib puuahhaat uusi alguseid.

Bronziit on meelerahu kivi. Ta annab kandjale sisemist rahu, aitab säilitada selget pead ning laeb samaaegselt ka elujõuga. Bronziit aitab näha asju positiivsemas valguses ning soodustab oma sisemise väega ühenduse loomist (päikesepõimiku kristall).Hea kivi neile, kes kannatavad kroonilise väsimuse all.

Roosa opaal on eestkätt seotud emotsioonidega ning nende tervendamisega. Teda peetakse lootuse, saavutuste ja hea õnne kristalliks. Roosa opaal tegeleb allasurutud emotsioonide ja mälestustega ning lubab leida neile leebed lahendused. Ta toetab mineviku valust lahti laskmist ning soosib kaastunnet, empaatiat ja andestamist.

Roosa opaal on ustava ja eheda armastuse (ja armastajate) kristall.

Teokarbi spiraal tuletab aga meelde, et kõik saab alguse keskmest. Iga suur muutus saab alguse endast ning kõik on alati omavahel seotud.

Kivide suurused 6-8mm.

Vahehelmed 925 hõbe.

Käevõru sobib hetkel kõige paremini kuni 16.5cm ümbermõõduga randmele.


Sarnased tooted