Tere tulemast Miori e-pood e-tellimiskeskusesse.
Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Bronziit * Püriit

Bronziit * Püriit

15,50 € 13,95 €

Tootekood: M2101
Ühik: tk
Laoseis: 1
Kogus:   tk Lisa korvi


Pai päikesepõimikule!

Leevendus väsimusele ja apaatiale, sisemiste jõuvarude taastamine, teotahe, enesekindlus, sihikindlus, varjatud anded, küllus.

Bronziit on meelerahu kivi. Ta annab kandjale sisemist rahu, aitab säilitada selget pead ning laeb samaaegselt ka elujõuga. Bronziit aitab näha asju positiivsemas valguses ning soodustab oma sisemise väega ühenduse loomist (päikesepõimiku kristall).Hea kivi neile, kes kannatavad kroonilise väsimuse all.

Püriit vabastab allasurutud emotsioonid, maandab energiat, tugevdab tahtejõudu ning toob harmooniat nii kandjasse, kui ka tema suhetesse. Püriiti kasutatakse ka varjatud annete ja võimete avastamiseks ning esile toomiseks. Püriit on võimas päikesepõimiku kristall. Ta annab oma kandjale vitaalsust, elujõudu, suurendab positiivset ellusuhtumist, tõstab enesekindlust ning usku endasse. Seejuures on tast palju abi ka kroonilise väsimuse ja apaatia leevendamisel.Samuti aitab püriit avastada endas peituvaid andeid. Samuti aitab ühendada ratsionaalset mõtlemist loovusega.Ta aitab leevendada hirme ja ärevust. Aitab kehtestada piire ning kaitseb ka negatiivsuse ja elektromagneetilise stressi eest.Püriiti nimetatakse ka kassikullaks. Sarnasuse tõttu kullaga, peetakse püriiti ka raha ja õnne sümboliks. Ta tõmbab ligi õnne ja rahaenegiat. Samuti toetab püriit äritegevust ja läbirääkimisi.

Kivide suurused 6mm. 
Käevõru sobib hetkel kõige paremini kuni 16.2cm ümbermõõduga randmele.

Ripatsiks väike nõid.


Sarnased tooted