Tere tulemast Miori e-pood e-tellimiskeskusesse.
Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Bronziit * Kuukivi * Preniit

Bronziit * Kuukivi * Preniit

15,00 €

Tootekood: M365
Ühik: tk
Laoseis: 1
Kogus:   tk Lisa korvi


Avatud süda, elujõud, energia, intuitsioon.

Preniit on tugev tervendaja ning armastuse kristall. Hea kaitsekristall, samuti elustab ja tasakaalustab oma kandja ümbrust ning õpetab elama loodusega kooskõlas. Aitab vabaneda klammerdumisest ja energeetilisest saastatusest. Ta toetab neid, kes üritavad armastust või mõnda sisemist puudust füüsiliste esemete kogumisega kompenseerida. Samuti hea kaaslane neile, kes vajavad abi manifesteerimisel.

Kuukivi on naiselik müstiline väekivi. Ta soodustab naiselikkust, intuitsiooni ning aitab esile kutsuda nägemusi. Ta on ka armastajate kivi - lepitab tülisid, aitab suurendada oma veetlevust ning ühtesulavust. Kuukivi on tihedalt seotud tunnetega - ta aitab äratada allasurutud tunded ning samas vaigistada liialt rahutut meelt. Ta on kõige võimsam täiskuu ajal ning imab sel ajal endasse lootuse, külluse ja iidse tarkuse jõu. Kuukivi mõjub üldjoontes rahustavalt, stressi leevendavalt ning intuitsiooni turgutavalt.

Bronziit on meelerahu kivi. Ta annab kandjale sisemist rahu, aitab säilitada selget pead ning laeb samaaegselt ka elujõuga. Hea kivi neile, kes kannatavad kroonilise väsimuse all.

Bronziitide suurus 8mm, teised kristallid pisut suuremad.

Käevõru sobib hästi kuni 16.3cm ümbermõõduga randmele.


Sarnased tooted