Tere tulemast Miori e-pood e-tellimiskeskusesse.
Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Aventuriin * Lepidoliit * Tiigrisilm * Rutiilkvarts

Aventuriin * Lepidoliit * Tiigrisilm * Rutiilkvarts

16,00 €

Tootekood: M420
Ühik: tk
Laoseis: 1
Kogus:   tk Lisa korvi


Positiivsus, elujõud, kaitse, edu, tervenemine.

Rutiilkvarts aitab kehal uueneda ning võimendab elujõudu. Ta leevendab rahutust ja hirme, aitab otsuseid vastu võtta ning mõjub virgutavalt peale pikka päeva. Rutiilkvartsis sisalduvad kuldsed nõelakesed (mida sageli nimetatakse ka inglijuusteks) on justkui päikesekiired, mis valgustavad ja puhastavad energiakehasid ning annavad jõudu ja väge. Šamanistlikes rituaalides kasutatakse rutiilkvartsi pahade vaimude peletamiseks. Samuti soodustab rutiilkvarts selgeltnägemist.

Lepidoliit sisaldab liitiumi, mida ravimina kirjutatakse sageli välja bipolaarse häire või ränga depressiooni all kannatavatele inimestele. Seetõttu on lepidoliidi näol tegemist loodusliku antidepressandina.
Lepidoliidil on ülimalt tugevad rahustavad omadused, ta sobib väga hästi ka agressiooni leevendamiseks. Lisaks viha ja negatiivsete emotsioonide vähendamisele, toob lepidoliit ka õnne. Ehkki tegemist pole tugeva kaitsekiviga, peletab ta väga efektiivselt negatiivsust.
Roosat turmaliini sisaldav kristall on lepituskivi ning seda kasutatakse armastuse soodustamiseks ning suhet rikkuvate ülevoolavate negatiivsete emotsioonide tõrjumiseks.

 

Tiigrisilm on tugev kaitsekivi. Ta aitab Sul ka sihte saavutada, mõtte- ja hingejõudu koondada ning leida tõelist õnne. Tegemist on ka edu soosiva kiviga.

Roheline aventuriin on võimas tervendaja, mõjudes nii kehale, meelele, hingele kui ka südamele. Samuti on ta hea tajude ja loovuse arendaja ning muuhulgas võib tast abi olla ka allergiate leevendamisel. Lisaks kõigele eelmainitule on aventuriin üks võimsamaid küllusekristalle.

Kivide suurused 8mm.
Käevõru sobib hetkel kõige paremini kuni 16.3cm ümbermõõduga randmele.

 


Sarnased tooted