Tere tulemast Miori e-pood e-tellimiskeskusesse.
Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Angeliit * Roosakvarts * Serafiniit (925 hõbe)

Angeliit * Roosakvarts * Serafiniit (925 hõbe)

Tootekood: M971
Ühik: tk
Laoseis: 0
Kogus:   tk Lisa korvi


Intuitsioon, tõde, sisemine rahu, leplikkus, vaimsus, naiselikkus, elamine oma südametarkuse järgi ja empaatia.

Angeliit soodustab telepaatiat, selgeltnägemist, astraalrännakuid ja kirkaid unenägusid. Ta on ka sisemise rahu kristall, mistõttu aitab ta muuhulgas ka kehaväliste rännakute ajal säilitada kontakti reaalsusega. Angeliit tugevdab taju ja intuitsiooni ning kaitseb samal ajal füüsilist keha.
Angeliit on ka tõekivi. Ta aitab rääkida tõde ning mõista ja näha tõde ka teiste tegudes ja sõnades. Ta muudab oma kandja rahulikumaks, leplikumaks ning aktsepteerivamaks, eriti nende inimeste ja nähtuste osas, mida me muuta ei saa. Angeliit leevendab ka hingevalu ning takistab jõhkrate tegude toimepanekut.
Angeliidil on ka tugevad tervendavad omadused. Põhitoimet avaldab angeliit kurgutšakrale, mistõttu on ta heaks abiliseks kurguvalu, ülemiste hingamisteede põletike ning kilpnäärmeprobleemide korral. Ta parandab samuti vereringet ning kudesid, hoiab ja rahustab keha tervikuna ning aitab säilitada vajaliku vedelike tasakaalu organismis. Samuti avaldab angeliit mõju kopsudele.

Serafiniit avab kandja kroontšakra ning aitab saada ühendust kaitseinglitega. Seda kristalli kasutatakse sageli kehaväliste rännakute esilekutsumiseks - serafiniit aitab inglitel Sind kõrgematesse puhastesse maailmatesse kanda, kaitseb samaaegselt füüsilist keha ning puhastab ja tervendab vaimset. Rännakutel ja meditatsioonil on hea kristall paigaldada Kolmandale Silmale või hoida seda käes.
Isegi, kui Sa ei usu inglimaailma ja meditatsiooni, näitab serafiniit Su enda südametarkust ning aitab Sul selle kohaselt elada. Veelgi enam, ta aitab Sul leida enda tõeline elueesmärk, teha endas vajalikud muudatused ning seejärel tõusta kõrgemale vaimsele rajale. 
Ta kaitseb, puhastab ja tervendab kandja südant ning avab selle armastusele.
Lisaks kõigele eelnevale aktiveerib serafiniit seljaaju ning selle ühendused eeterkehadega, mistõttu on tast suur abi lihaspingetest vabanemisel, külmavärinate leevendamisel ning kehakaalu alandamisel.

Roosakvarts on emotsionaalselt vabastav ja rahustav kivi.
Roosakvarts on õrnatundeline südame tervendaja ning seetõttu on seda kristalli eriti hea kasutada raskete emotsionaalsete seisundite muutmiseks. Ta suurendab mõistmisvõimet ning tõstab kandja enesehinnangut. Märkamatult õpetab ta südant armastama iseend ning ümbritsevat maailma sellisena nagu see on. Lisaks sellele neutraliseerib roosakvarts negatiivsete mõtetest ja madalast enesehinnangust ning emotsionaalsest stressist tingitud kahju. Südame lähedal asetatuna või kantuna aitab roosakvarts kiiresti vabaneda stressist ja emotsionaalsest traumast. Roosakvarts avab kandja südame uutele ja positiivsetele tunnetele. Selle kristalliga ravitakse muuhulgas ka armukadedust, viljatust ja kibestumust.

Kivide suurused 8mm. Keskmine roosakvarts suurem.

Vahehelmed 925 hõbe.

Käevõru sobib hetkel kõige paremini kuni 16.3cm ümbermõõduga randmele.


Sarnased tooted