Tere tulemast Miori e-pood e-tellimiskeskusesse.
Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Amasoniit * Roosakvarts * Sandlipuu (925 hõbe)

Amasoniit * Roosakvarts * Sandlipuu (925 hõbe)

Tootekood: M1452
Ühik: tk
Laoseis: 0
Kogus:   tk Lisa korvi


Naiselikkus, eneseväljendus, kommunikatsioon, julgus, emotsionaalne tasakaal, sihikindlus, oma tõe järgi elamine.

Amasoniit on ilu, sõltumatuse, julguse ja truuduse kristall. Ta aitab oma kandjal pääseda ligi ja ammutada energiat oma hingejõu varudest ning seda ka lootusetuna tunduvates olukordades.
Amasoniit päästab valla keelepaelad ning annab julguse rääkida oma tõde - teisisõnu puudutada teemasid, mida on pikalt vaka all hoitud. Olles tugevalt seotud kurgutšakraga, aitab see kristall väljendada kõike, mis on tundeelus oluline. Ta aitab ka paremini mõista tundeid ning vabaneda meid ja teisi kahjustavatest hoiakutest. Puhastades efektiivselt ja leebelt kurgutšakra avab amasoniit tee piiramatu loovuse allikani.
Amasoniit sümboliseerib ka tõde, avameelsust ja siirust. Samuti soodustab selle kristalli kandmine selgeltnägemise ja selgeltkuulmise võime arengut. Tema roheline värvus muudab meeleolu rõõmsamaks, suurendab eneseusku ning seeläbi toob kandja ellu ka materiaalset küllust. Muuhulgas on ta ka õnnekivi.
Amasoniit aitab leevendada peavalu ning rahustab närvisüsteemi. Kurgutšakra kristallina on ta hea abivahend külmetushaiguste ravimisel.

Roosakvarts on emotsionaalselt vabastav ja rahustav kivi.
Roosakvarts on õrnatundeline südame tervendaja ning seetõttu on seda kristalli eriti hea kasutada raskete emotsionaalsete seisundite muutmiseks. Ta suurendab mõistmisvõimet ning tõstab kandja enesehinnangut. Märkamatult õpetab ta südant armastama iseend ning ümbritsevat maailma sellisena nagu see on. Lisaks sellele neutraliseerib roosakvarts negatiivsete mõtetest ja madalast enesehinnangust ning emotsionaalsest stressist tingitud kahju. Südame lähedal asetatuna või kantuna aitab roosakvarts kiiresti vabaneda stressist ja emotsionaalsest traumast. Roosakvarts avab kandja südame uutele ja positiivsetele tunnetele. Selle kristalliga ravitakse muuhulgas ka armukadedust, viljatust ja kibestumust.

Sandlipuu soodustab keskendumist ning toetab sihtide ja eesmärkide saavutamist. Iidsetest aegadest on arvatud, et ta aitab oma unistusi füüsilisse maailma manifesteerida.

Kivide suurused 6mm.

Vahelülid 925 hõbe.

Käevõru sobib hetkel kõige paremini kuni 16.3cm ümbermõõduga randmele.

 

 


Sarnased tooted