Tere tulemast Miori e-pood e-tellimiskeskusesse.
Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Alabaster * Püriit * Mäekristall

Alabaster * Püriit * Mäekristall

Tootekood: M2328
Ühik: tk
Laoseis: 0
Kogus:   tk Lisa korvi


Puhastumine, andestamine, isiklik vägi, varjatud anded, positiivsus ja enesekindlus, tee iseendani.

Alabaster soodustab andestamist (nii endale, kui ka teistele), annab Sulle lisaenergiat ning lisaks sellele omab võimet ammutada tugevat energiat ka teistest teda ümbritsevatest kividest. 

Mäekristall on üks tugevamaid tervendajaid ja puhastajaid. Ta aitab ennetada haiguseid, paneb energiad kehas liikuma, tervendab hinge ja häälestab Su vaimsele lainele.

Püriit vabastab allasurutud emotsioonid, maandab energiat, tugevdab tahtejõudu ning toob harmooniat nii kandjasse, kui ka tema suhetesse. Püriiti kasutatakse ka varjatud annete ja võimete avastamiseks ning esile toomiseks. Püriit on võimas päikesepõimiku kristall. Ta annab oma kandjale vitaalsust, elujõudu, suurendab positiivset ellusuhtumist, tõstab enesekindlust ning usku endasse. Seejuures on tast palju abi ka kroonilise väsimuse ja apaatia leevendamisel.Samuti aitab püriit avastada endas peituvaid andeid. Samuti aitab ühendada ratsionaalset mõtlemist loovusega.Ta aitab leevendada hirme ja ärevust. Aitab kehtestada piire ning kaitseb ka negatiivsuse ja elektromagneetilise stressi eest.Püriiti nimetatakse ka kassikullaks. Sarnasuse tõttu kullaga, peetakse püriiti ka raha ja õnne sümboliks. Ta tõmbab ligi õnne ja rahaenegiat. Samuti toetab püriit äritegevust ja läbirääkimisi.

Kivide suurused 6-8mm. 

Ketiosast leiad ka vahvad hematiidist Buddhad.

Ripatsiks on rituaalne teokarp, mis on muuhulgas budismis üks kaheksast küllusesümbolist ning sümboliseerib ka Buddha õpetuste leeki, mis levib igas suunas nagu pärlikarbi heli, kui seda puhutakse.

Ehe on punatud pruunile siidipaelale.

Ketiosa pikkus 102cm, ripatsi pikkus lisaks 7cm.


Sarnased tooted