Tere tulemast Miori e-pood e-tellimiskeskusesse.
Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Alabaster * Kivistunud puit * Põdraluu

Alabaster * Kivistunud puit * Põdraluu

Tootekood: E188
Ühik: tk
Laoseis: 0
Kogus:   tk Lisa korvi


Andestamine, mõistmine, ellujäämine, turvatunne, iidsed teadmised, elurõõm.

Alabaster soodustab andestamist (nii endale, kui ka teistele), annab Sulle lisaenergiat ning lisaks sellele omab võimet ammutada tugevat energiat ka teistest teda ümbritsevatest kividest. 

Kivistunud puit on miljoneid aastaid vana fossiil ning seetõttu sümboliseerib ta looduslikku sidet minevikuga. Ta on justkui käegakatsutavaks meeldetuletuseks iidsetest teadmistest ja tarkustest ning samas ka füüsiliseks sidemeks tänapäeva loodusega.

Kivistunud puit on üks nendest veidratest kristallidest, mis ei ole pärit maa sisemusest vaid on olnud kunagi orgaaniline. Kivistumine on toimunud maa all ning alles pärast seda, kui sete on puidumaterjali katnud. Setet läbiv mineraalirikas vesi kannab nimelt mineraale ka taimerakkudesse ning pärast algse taime kõdunemist jääb selle asemel alles detailne kivist jäljend.

Kivistunud puit aitab saada ühenduse puude ja taimede maailmaga ning õpetab nii mõndagi ellujäämise ja alalhoiu kohta. Sageli kasutatakse kivistunud puitu meditatsioonides teejuhina eelmiste eludeni. Kivistunud puit on ka maagide meeliskristalliks - nemad kasutavad seda sageli eluiga pikendavates ning elurõõmu suurendavates loitsudes.

Nagu eelnevaltki mainitud, siis osade uskumuste kohaselt pikendab see kristall eluiga ning aitab toime tulla stressiga. Ta lisab oma kandjale ka elujõudu, enesekindlust ning vastupidavust. Mongoolias arvatakse aga siiani, et kivistunud puidu hoidmine liigestel aitab neid tervendada.

Seda kristalli kantakse tema tugevuse tõttu sageli kaitsva talismanina. Samuti peletab ta eemale kurjust ning negatiivsust.

Kivistunud puit kaitseb muuhulgas oma kandjat ka uppumissurma eest.

Kivide suurused 6mm.

Ripatsiks põdraluust nikerdatud haldjas.

Ehe on punutud naturaalsele siidipaelale.

Ketiosa pikkus 72cm.


Sarnased tooted