Tere tulemast Miori e-pood e-tellimiskeskusesse.
Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Alabaster * Kassisilm ehk Krüsoberüll * Labradoriit (925hõbe)

Alabaster * Kassisilm ehk Krüsoberüll * Labradoriit (925hõbe)

Tootekood: M4265
Ühik: tk
Laoseis: 0
Kogus:   tk Lisa korvi


Emotsionaalne tasakaal, mõistmine, andestamine, intuitsioon, vaimsus, sisemine tarkus.

Krüsobell, tuntud ka kui kassisilm on hea õnne ja vedamise kristall. Ta soodustab optimismi, elurõõmu ja heldust. Ta on ka hea emotsioonide tasakaalustaja ning enesehinnangu tõstja. Samuti seostatakse teda loovuse ja headusega.

Krüsobellist võib olla abi ka meeleoluhäirete leevendamisel.

Labradoriit on maagia ja transformatsiooni kristall. Tema näol on tegemist väeka kaitsekivi ning valgusetoojaga. Ta suurendab kandja intuitsiooni, vaimsete võimete arengut ning soosib sisemiste annete ja oskuste avastamist. 
Ta avardab vaimset nägemist, õpetab vaikselt kuulama oma sisemist häält ning leidma vaimsust ka hallis argipäevas. Labradoriit on heaks abiliseks ka unenägude mäletamisel. Samuti äratab labradoriit igivanu mälestusi, millel on vaimse arengu seisukohalt oluline roll kanda. 
Tervendajad kasutavad sageli just labradoriiti taassünnimälu aktiveerimiseks. Meditatsiooni ajal aitab see kristall näha tulevikku või minevikku.
See kivi eemaldab ka aurakehast kõik soovimatud energiad ning takistab edasist energia leket - seega puhastab, tasakaalustab ja kaitseb kandja aurat. Lisaks aurale kaitseb labradoriit edukalt ka oma kandjat ning tema kodu. Välisukse kohale riputatud labradoriit peaks kaitsma kodu kutsumata külaliste ning kõige ebameeldiva eest.
Labradoriit tasakaalustab paremat ja vasakut ajupoolkera ning loob seeläbi ühenduse intuitsiooni ja intellekti vahel. Ta aitab paremini keskenduda ning pikemat aega väsimatult töötada.
Tervendamisel kasutatakse labradoriiti selgrooprobleemide, liigesehaiguste ja neerukividega seotud vaevuste leevendamiseks. Abi võib tast olla ka viljatuse ravimisel.

Alabaster soodustab andestamist (nii endale, kui ka teistele), annab Sulle lisaenergiat ning lisaks sellele omab võimet ammutada tugevat energiat ka teistest teda ümbritsevatest kividest. 

Kivide suurused 6mm, kassisilm suurem.

Käevõru sobib hetkel kõige paremini kuni 16.5cm ümbermõõduga randmele.

Metallosad 925 hõbe.

 


Sarnased tooted