Tere tulemast Miori e-pood e-tellimiskeskusesse.
Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Akvamariin * Piltjaspis * Dalmaatsia jaspis * Roosakvarts

Akvamariin * Piltjaspis * Dalmaatsia jaspis * Roosakvarts

14,50 €

Tootekood: M181
Ühik: tk
Laoseis: 1
Kogus:   tk Lisa korvi


Intuitsioon, tasakaal, sisemine rahu, positiivsus, elurõõm.

Akvamariin vähendab teadliku mõistuse piiranguid ning aitab saada ühendust oma alateadvusega. Ta õpetab elama kooskõlas kõiksusega ning oma kõrgema minaga.
Akvamariin sümboliseerib süütust ja puhkust. Ta tasakaalustab ja puhastab tundemaailma ning aitab vaigistada materiaalseid mõtteid. Väga hea emotsionaalsete probleemide leevendaja.
Ta on rahu, õnne, siira rõõmu ning ennekõike just tasakaalukate ja õnnelike suhete sümboliks. Ta vabastab meeled hirmudest ja suurendab keskendumisvõimet. Samuti väga hea kristall külmetushaiguste (hingamisteedehaiguste) leevendamisel.

Jaspis aitab Sul püsida ühenduses ja kontaktis Emakese Maaga. Ta on maandav, hoidev, rahustav ja toetav kristall, mis aitab Sul muuhulgas ka paremini mõista maailma energeetilist ja füüsilist ülesehitust. Dalmaatsia jaspise energia on lapsemeelne, rõõmus ja mänguline. Just seda kõike toob ka oma kandja ellu. Ta tuletab meelde, et elust peab rõõmu tundma ning lõbutsemine on ka täiskasvanuna vägagi teretulnud. Ta soodustab positiivset ellusuhtumist, head õnne ja lugupidamist elu vastu.

Piltjaspis aitab Sul ka avastada ja mõista peidetud süütunnet, viha, kadedust, armastust ning teisigi allasurutud mõtteid ja tundeid. 
Veelgi enam - piltjaspis aitab Sul mõista ka kõigi nende allasurutud emotsioonide taga peituvat elulist õppetundi. 

Roosa kvarts tõmbab omakorda ligi tingimusteta armastust ja uusi suhteid, taastab usalduse ja puhastab südametšakra. Samuti leevendab roosakvarts südamevalu.


Kivide suurused 6-10mm
Käevõru sobib hetkel kõige paremini kuni 17cm ümbermõõduga randmele.


Sarnased tooted