Tere tulemast Miori e-pood e-tellimiskeskusesse.
Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Akvamariin * Mäekristall * Roosakvarts (925 hõbe)

Akvamariin * Mäekristall * Roosakvarts (925 hõbe)

Tootekood: E59
Ühik: tk
Laoseis: 0
Kogus:   tk Lisa korvi


Usalda ennast ja oma sisemist tarkust!

Märksõnad:

Intuitsioon, naiselikkus, puhastumine, iseendaga ühenduse loomine, avatud süda, empaatia, mineviku valust lahti laskmine, emotsionaalne tasakaal.

Kividest:

Akvamariin vähendab teadliku mõistuse piiranguid ning aitab saada ühendust oma alateadvusega. Ta õpetab elama kooskõlas kõiksusega ning oma kõrgema minaga.
Akvamariin sümboliseerib süütust ja puhkust. Ta tasakaalustab ja puhastab tundemaailma ning aitab vaigistada materiaalseid mõtteid. Väga hea emotsionaalsete probleemide leevendaja.
Ta on rahu, õnne, siira rõõmu ning ennekõike just tasakaalukate ja õnnelike suhete sümboliks. Ta vabastab meeled hirmudest ja suurendab keskendumisvõimet. Samuti väga hea kristall külmetushaiguste (hingamisteedehaiguste) leevendamisel.

Mäekristall on üks tugevamaid tervendajaid ja puhastajaid. Ta aitab ennetada haiguseid, paneb energiad kehas liikuma, tervendab hinge ja häälestab Su vaimsele lainele.

 

Roosakvarts on emotsionaalselt vabastav ja rahustav kivi.
Roosakvarts on õrnatundeline südame tervendaja ning seetõttu on seda kristalli eriti hea kasutada raskete emotsionaalsete seisundite muutmiseks. Ta suurendab mõistmisvõimet ning tõstab kandja enesehinnangut. Märkamatult õpetab ta südant armastama iseend ning ümbritsevat maailma sellisena nagu see on. Lisaks sellele neutraliseerib roosakvarts negatiivsete mõtetest ja madalast enesehinnangust ning emotsionaalsest stressist tingitud kahju. Südame lähedal asetatuna või kantuna aitab roosakvarts kiiresti vabaneda stressist ja emotsionaalsest traumast. Roosakvarts avab kandja südame uutele ja positiivsetele tunnetele. Selle kristalliga ravitakse muuhulgas ka armukadedust, viljatust ja kibestumust. 

Kivide suurus 8mm. Keskmine akvamariin suurem.

Käevõru sobib hetkel kõige paremini kuni 16.4cm ümbermõõduga randmele.

 


Sarnased tooted