Tere tulemast Miori e-pood e-tellimiskeskusesse.
Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Akvamariin * Labradoriit * Püriit * Teemant (925 hõbe)

Akvamariin * Labradoriit * Püriit * Teemant (925 hõbe)

Tootekood: M1540
Ühik: tk
Laoseis: 0
Kogus:   tk Lisa korvi


Intuitsioon, tasakaal, vaimsus, maagia, naiselikkus, varjatud anded, austus, puhastumine, iseendaks kasvamine, sisemine vägi.

Akvamariin vähendab teadliku mõistuse piiranguid ning aitab saada ühendust oma alateadvusega. Ta õpetab elama kooskõlas kõiksusega ning oma kõrgema minaga.
Akvamariin sümboliseerib süütust ja puhkust. Ta tasakaalustab ja puhastab tundemaailma ning aitab vaigistada materiaalseid mõtteid. Väga hea emotsionaalsete probleemide leevendaja.
Ta on rahu, õnne, siira rõõmu ning ennekõike just tasakaalukate ja õnnelike suhete sümboliks. Ta vabastab meeled hirmudest ja suurendab keskendumisvõimet. Samuti väga hea kristall külmetushaiguste (hingamisteedehaiguste) leevendamisel.

Püriit vabastab allasurutud emotsioonid, maandab energiat, tugevdab tahtejõudu ning toob harmooniat nii kandjasse, kui ka tema suhetesse. Püriiti kasutatakse ka varjatud annete ja võimete avastamiseks ning esile toomiseks. Püriit on võimas päikesepõimiku kristall. Ta annab oma kandjale vitaalsust, elujõudu, suurendab positiivset ellusuhtumist, tõstab enesekindlust ning usku endasse. Seejuures on tast palju abi ka kroonilise väsimuse ja apaatia leevendamisel.Samuti aitab püriit avastada endas peituvaid andeid. Samuti aitab ühendada ratsionaalset mõtlemist loovusega.Ta aitab leevendada hirme ja ärevust. Aitab kehtestada piire ning kaitseb ka negatiivsuse ja elektromagneetilise stressi eest.Püriiti nimetatakse ka kassikullaks. Sarnasuse tõttu kullaga, peetakse püriiti ka raha ja õnne sümboliks. Ta tõmbab ligi õnne ja rahaenegiat. Samuti toetab püriit äritegevust ja läbirääkimisi.

Labradoriit on maagia ja transformatsiooni kristall. Tema näol on tegemist väeka kaitsekivi ning valgusetoojaga. Ta suurendab kandja intuitsiooni, vaimsete võimete arengut ning soosib sisemiste annete ja oskuste avastamist. 
Ta avardab vaimset nägemist, õpetab vaikselt kuulama oma sisemist häält ning leidma vaimsust ka hallis argipäevas. Labradoriit on heaks abiliseks ka unenägude mäletamisel. Samuti äratab labradoriit igivanu mälestusi, millel on vaimse arengu seisukohalt oluline roll kanda. 
Tervendajad kasutavad sageli just labradoriiti taassünnimälu aktiveerimiseks. Meditatsiooni ajal aitab see kristall näha tulevikku või minevikku.
See kivi eemaldab ka aurakehast kõik soovimatud energiad ning takistab edasist energia leket - seega puhastab, tasakaalustab ja kaitseb kandja aurat. Lisaks aurale kaitseb labradoriit edukalt ka oma kandjat ning tema kodu. Välisukse kohale riputatud labradoriit peaks kaitsma kodu kutsumata külaliste ning kõige ebameeldiva eest.
Labradoriit tasakaalustab paremat ja vasakut ajupoolkera ning loob seeläbi ühenduse intuitsiooni ja intellekti vahel. Ta aitab paremini keskenduda ning pikemat aega väsimatult töötada.
Tervendamisel kasutatakse labradoriiti selgrooprobleemide, liigesehaiguste ja neerukividega seotud vaevuste leevendamiseks. Abi võib tast olla ka viljatuse ravimisel.

Võrust leiad ripatsina ka tillukese lihvimata teemanti.

Teemant lähemat tutvustamist ei vaja - tegemist on ühe hinnatuima kristalliga maailmas! Teemanti ränka tekkeprotsessi (tohutu surve all) võrreldakse sageli inimhinge õilistumisega eluraskuste keerises. Teemant on alati olnud vaimse väe sümboliks. Ta sümboliseerib nii tahtejõudu, kui ka julgust elada kooskõlas oma sisemiste veendumustega. Ta suurendab oma kandja ausameelsust ning õpetab austama ennast ja kõike ümbritsevat. Teemant on ka armastuse sümbol ning väljendab helduse sügavamat mõtet. Teemant aitab saavutada ka vaimset ekstaasi ning kaitseb nõiduse eest.

Kivide suurused 6-8mm.

Ripats ning metallosad 925 hõbe.

Käevõru sobib hetkel kõige paremini kuni 16.3cm ümbermõõduga randmele.


Sarnased tooted